Kaip išsinuomoti automobilio parkavimo vietą?

  1. Pasirinkite Jums tinkamiausią parkingo zoną.
  2. Pasirinktos parkingo zonos plane pasirinkite parkavimo vieną iš laisvų, žaliai pažymėtų parkavimo vietų ir paspauskite ant jos. PASTABA: jei visos Jums tinkamos parkavimo vietos jau yra išnuomotos (pažymėtos raudonai), tuomet galite pasirinkti raudoną parkavimo vietą, suvesti savo kontaktinius duomenis ir kai tik ši parkavimo vieta atsilaisvins, mes nedelsiant Jums pranešime.
  3. Atsidariusiame lange pasirinkite parkavimo vietos nuomos laikotarpį (1, 3, 6, 12 ar 24 mėnesių) ir atsiskaitymo būdą (mėnesinis ar vienkartinis) ir spauskite „Rezervuoti“.
  4. Jei iki šio momento svetainėje naršėte, kaip neregistruotas/neprisijungęs lankytojas, tuomet atsiras prisijungimo langas. DĖMESIO: pasirinkite „Registruotis“ jei anksčiau mūsų svetainėje to dar nebuvote atlikę. Visiems Registruotiems lankytojams užtenka „Prisijungti“.
  5. Užsiregistravus/ Prisijungus bus suformuotas „Krepšelis“ kuriame matysite savo pasirinktą parkavimo vietą, paslaugas, mokėjimų tvarkaraštį ir duomenis, kuriuos privalu užpildyti ir kurie bus naudojami parkavimo vietos nuomos sutartyje. Užpildžius duomenis spauskite „Toliau“.
  6. Atsidarius parkavimo vietos nuomos sutarčiai būtina ją perskaityti ir sutarties apačioje, kairėje pusėje pažymėti varnele, kad sutinkate su sutarties sąlygomis ir tai patvirtinti.
  7. Atsidariusiame lange pasirinkite Jums tinkamą mokėjimo būdą ir atlikite mokėjimą.
  8. Per 48val. (dažniausiai ne ilgiau nei 8val.) nuo atlikto mokėjimo PPark vadybininkas patikrins visus duomenis ir patvirtins Jūsų paslaugas. Patvirtinus paslaugas gausite el. laišką su parkingo zonos vartų naudojimosi instrukcijomis, parkavimo vietos sutarties kopija ir kita naudinga informacija.